dr Izabella Wentz

dr Izabella Wentz

„Pomaganie chorym na zapalenie tarczycy typu Hashimoto stało się nie tylko moją pasją, ale też zajęciem na pełen etat i życiowym powołaniem. Nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące radzenia sobie z chorobą Hashimoto, jednak tak bardzo poprawiłam własną sytuację zdrowotną, że stałam się przewodniczką innych zmagających się z tą dolegliwością więcej – pomogłam im zyskać lepsze zdrowie, złagodzić objawy zapalenia tarczycy, a w niektórych przypadkach nawet wyeliminować autoagresywne ataki na organizm i odstawić leki”.

Dr Izabella Wentz jest międzynarodowym autorytetem w zakresie zmagań z chorobą Hashimoto i pionierką we wprowadzaniu zmian trybu życia u osób cierpiących na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy.

Gdy kilka lat temu zdiagnozowano u niej tę chorobę, postanowiła przekonać się, jak odżywianie, środowisko, a nawet kosmetyki oddziałują na stan zdrowia. Spędziła trzy lata na studiowaniu dostępnych źródeł, najnowszych doniesień naukowych i rekomendacji na temat postępowania w chorobie Hashimoto, a rozpowszechnienie zdobytej wiedzy stało się jej misją.

BESTSELLER „NEW YORK TIMESA”

OD PREMIERY W MARCU 2017 W USA SPRZEDAŁO SIĘ PONAD 60 000 EGZEMPLARZY!

hashimoto
Przeczytaj fragment
  • Chociaż nie ma lekarstwa na chorobę Hashimoto, w tej książce znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak można cofnąć jej objawy w zaledwie 90 dni. Każdy rozdział tej książki to kolejny etap terapii.
  • Autorka łączy w niej medycynę klasyczną z niekonwencjonalnymi sposobami leczenia. Będziesz mogła pozbyć się wszystkich symptomów choroby i odzyskać energię. Twoja waga zacznie wracać do zdrowej normy, włosy zaczną odrastać, a ty znowu poczujesz, że żyjesz.
  • Dowiesz się wszystkiego o czynnikach, które mogły cię doprowadzić do zapadnięcia na zapalenie tarczycy typu Hashimoto, oraz o tym, jak je wyeliminować.
  • Nauczysz się odnawiać zapasy składników odżywczych w swoim organizmie, stabilizować poziom hormonów tarczycy oraz hamować ataki autoimmunologiczne.

„Od lat zajmuję się chorobą Hashimoto. Wielokrotnie miałam okazję przekonać się, że porady Izabelli Wentz poprawiają jakość życia osób zmagających się z tym problemem. Ta książka to uporządkowane kompendium, które pomoże także Tobie”.

Justyna Salamonowicz-Gustaw dietetyk, coach zdrowia, założycielka firmy Kod Równowagi, prezes Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hashimoto
Przeczytaj fragment

„Pierwsza książka Izabelli Wentz, wydana kilka lat temu, wywarła ogromne wrażenie na wszystkich zainteresowanych tematem choroby Hashimoto i do dziś można ją polecać. Jako dietetyk kliniczny zgadzam się z treścią i protokołami przedstawionymi przez panią Izę również w nowej książce. Są to informacje konkretne i rzeczowe, a protokoły da się wprowadzić właściwie z dnia na dzień. Większość z nich stosowałam sama i wiem, że te metody po prostu działają”.

Paulina Ihnatowicz dietetyk kliniczny, założycielka MedFood

„Polecam tę książkę wszystkim, którym standardowe leki nie pomagają, oraz tym, których lekarze traktują jak kolejny numerek w kolejce i którym każą jedynie monitorować TSH – bo przecież to według nich wystarczy. Warto wiedzieć, że nie jest to książka dla osób, które myślą, że hashimoto da się wyleczyć za pomocą magicznej różdżki. Wielu chorych czeka rewolucja w nawykach. Ja po przeczytaniu książki jestem na tę rewolucję gotowa, bo wiem, że warto!”

Marta Kitowicz choruje na hashimoto

„Izabella Wentz jest dla mnie autorytetem. Dzięki jej książkom wreszcie zaczynam naprawiać swoje zdrowie”.

Agnieszka Szewczyk choruje na hashimoto

„Od dawna śledzę porady Izabelli Wentz w internecie i niezwykle się cieszę, że w końcu pojawiły się zebrane w kompendium i po polsku. Wiele wskazówek autorki już wprowadziłam w życie i przyniosły pozytywne efekty. Z hashimoto naprawdę da się żyć”.

Patrycja Szklarska choruje na hashimoto
Przeczytaj fragmenthashimoto