Na czym polega tajemnica dobrego zdrowia?

Czy obudziłeś się dziś świeży i wypoczęty?

Wyłączenie wszystkich urządzeń elektronicznych na 90 minut przed snem korzystnie wpłynie na jakość twojego snu.

Ile kolorów już dziś zjadłeś?

Codzienne spożywanie warzyw w minimum 5 różnych kolorach wzmocni twój organizm i poprawi jakość mikrobiomu.

Czy znalazłeś dziś choć chwilę dla siebie?

Wystarczy poświęcić 15 minut dziennie na nicnierobienie, aby obniżyć poziom stresu, a nawet zwiększyć odporność.

Czy ruszałeś się dziś wystarczająco dużo?

Siłownia raz w tygodniu to za mało. Trzeba codziennie rozruszać swoje ciało – najlepiej robić sobie „ruchowe przekąski” 5 dni w tygodniu.

Ten wykład TEDx obejrzało ponad 2 miliony osób!

Jak sprawić, by choroby zniknęły? Doktor Rangan Chatterjee na podstawie swojej 20-letniej praktyki lekarskiej doszedł do wniosku, że wiele chorób można wyleczyć, wprowadzając proste zmiany w stylu życia.
Dr RANGAN CHATTERJEE

Autor:

Dr RANGAN CHATTERJEE

uchodzi za jednego z najbardziej wpływowych lekarzy w Wielkiej Brytanii. Zasłynął z tego, że potrafi odkryć prawdziwą przyczynę problemów zdrowotnych swoich pacjentów.

O swojej nowatorskiej metodzie opowiadał w programie telewizji BBC Doctor in the House, który mogli oglądać widzowie w ponad 70 krajach na całym świecie. Publikuje artykuły między innymi w „Daily Mail” i „The Guardian”.

Chatterjee prowadzi także podcast Feel Better, Live More, w którym stara się pomóc słuchaczom żyć zdrowo i poczuć się lepiej. Odsłuchano go już 8 milionów razy, co stanowi rekordowy wynik wśród podcastów zdrowotnych w Europie. Co więcej – lekarze chętnie przepisują odcinki podcastu swoim pacjentom.

4 filary zdrowego życia to pierwsza książka doktora Chatterjee. Szybko stała się globalnym bestsellerem – w ciągu 18 miesięcy od premiery sprzedano 350 tysięcy egzemplarzy!

Zajrzyj na social media autora: Podcast Instagram Twitter Facebook Youtube

Czytaj dalej
Dr RANGAN CHATTERJEE

Poleca Agnieszka Maciąg!

"Większość zabieganych osób nie wie, jak zarządzać sobą, swoim czasem, emocjami i sposobem odżywiania. A ta książka jest o zdrowym, szczęśliwym i zbalansowanym życiu – idealna dla współczesnego człowieka." AGNIESZKA MACIĄG

Książka