Co znajdziesz w środku?

Pięknie i prosto podaną wiedzę o tym, jak zacząć haftować

Na kilkuset bogato ilustrowanych stronach znajdziesz kilkadziesiąt ściegów i instrukcje do nich, sposoby na wyszywanie liści, kwiatów i napisów. W książkach są również wskazówki, jak poradzić sobie z trudnościami, które napotyka każda hafciarka.

Hafciarskie triki

Dowiesz się na przykład, jak oprawić swoją pracę czy stworzyć hafciarski pamiętnik. A przede wszystkim doświadczysz relaksującej i wyciszającej mocy haftu!

Sposoby na wyszywanie napisów

Dowiesz się jak wyszywać napisy, jak je urozmaicać i nadawać im indywidualny charakter oraz jakie akcesoria będą ci do tego potrzebne. Napisy posłużą personalizacji przedmiotów codziennego użytku, wzory świąteczne lub związane z porami roku mogą zachęcić do zrobienia oryginalnego prezentu.

Co jeszcze?

Poznasz także techniki wypełniania powierzchni haftu czy barwienia tkanin. Ponadto dowiesz się, na czym polega tajemnica „ubranego” tamborka, a wszystko, o czym przeczytasz, będziesz mogła przećwiczyć na przygotowanych wzorach.

KAJA MUSZAK

Autor:

KAJA MUSZAK

Hafciarka samouk. Prowadzi jeden z największych hafciarskich profili na polskim Instagramie @naniewymiar_embroidery

Organizuje warsztaty rozwojowe, na których uczy, jak osiągnąć wewnętrzny spokój i wyciszenie, haftując. Jako jedyna Polka została zaproszona na wystawę haftu artystycznego we Włoszech w 2019 roku. Jej prace zdobią domy od Alaski po Nową Zelandię. Prywatnie miłośniczka literatury faktu, Skandynawii i lasów, fanka maskonurów i swojego pieska.

Czytaj dalej
KAJA MUSZAK
Książka

Wyrusz w podróż z igłą i muliną w dłoni!

Prawdziwe kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się wyszywać!
Zamów teraz

Przed oficjalną premierą

COŚ PIĘKNEGO premiera 13.10 COŚ WYJĄTKOWEGO premiera 10.11

Dzięki tym książkom nauczysz się, jak pięknie wyszywać i stworzyć coś wyjątkowego!

Książka