Co znajdziesz w środku?

Pięknie i prosto podaną wiedzę o tym, jak zacząć haftować

Na kilkuset bogato ilustrowanych stronach znajdziesz kilkadziesiąt ściegów i instrukcje do nich, sposoby na wyszywanie liści, kwiatów i napisów. W książkach są również wskazówki, jak poradzić sobie z trudnościami, które napotyka każda hafciarka.

Hafciarskie triki

Dowiesz się na przykład, jak oprawić swoją pracę czy stworzyć hafciarski pamiętnik. A przede wszystkim doświadczysz relaksującej i wyciszającej mocy haftu!

Sposoby na wyszywanie napisów

Dowiesz się jak wyszywać napisy, jak je urozmaicać i nadawać im indywidualny charakter oraz jakie akcesoria będą ci do tego potrzebne. Napisy posłużą personalizacji przedmiotów codziennego użytku, wzory świąteczne lub związane z porami roku mogą zachęcić do zrobienia oryginalnego prezentu.

Co jeszcze?

Poznasz także techniki wypełniania powierzchni haftu czy barwienia tkanin. Ponadto dowiesz się, na czym polega tajemnica „ubranego” tamborka, a wszystko, o czym przeczytasz, będziesz mogła przećwiczyć na przygotowanych wzorach.

KAJA MUSZAK

Autor:

KAJA MUSZAK

Hafciarka samouk. Prowadzi jeden z największych hafciarskich profili na polskim Instagramie @naniewymiar_embroidery

Organizuje warsztaty rozwojowe, na których uczy, jak osiągnąć wewnętrzny spokój i wyciszenie, haftując. Jako jedyna Polka została zaproszona na wystawę haftu artystycznego we Włoszech w 2019 roku. Jej prace zdobią domy od Alaski po Nową Zelandię. Prywatnie miłośniczka literatury faktu, Skandynawii i lasów, fanka maskonurów i swojego pieska.

Czytaj dalej
KAJA MUSZAK
Książka

Wyrusz w podróż z igłą i muliną w dłoni!

Prawdziwe kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się wyszywać!
Zamów teraz

Przed oficjalną premierą

COŚ WYJĄTKOWEGO premiera 10.11

Naucz się, jak pięknie wyszywać i stworzyć coś wyjątkowego!

Książka