Jak ta książka może ci pomóc?

Pozwoli ci opanować lęk i nadmierne napięcie

Lęk to normalna emocja, która ostrzega nas przed niebezpieczeństwem. Dzięki niej, przetrwaliśmy jak gatunek. Zdarza się jednak, że zaczynamy widzieć niebezpieczeństwo tam, gdzie zupełnie go nie ma...Stresujemy się pieniędzmi, chociaż mamy oszczędności. Boimy się zmienić pracę, bo wierzymy, że nie znajdziemy lepszej i wiele, wiele innych! Dobra wiadomość jest taka, że można poradzić sobie z tą plątaniną myśli i opanować nadmierny lęk. Pokażę Ci, jak to zrobić.

Przestaniesz się zamartwiać

Wydaje nam się, że może wydarzyć się najgorsze, chociaż nic na to nie wskazuje. Czujemy się bezsilni, czasami na tyle, że sytuacja naprawdę zmienia się na naszą niekorzyść.
Pokażę Ci jak przepracować takie lęki, które ściągają nas w dół zupełnie bez powodu.

Udowodni Ci, że jesteś samodzielna i odważna!

Tkwiący w tobie potencjał umożliwi Ci przeprowadzenie zmian, dzięki którym zyskasz spokój i pewność siebie. Nauczysz się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i nie panikować, tylko działać tak, żeby poczuć satysfakcję i być w zgodzie ze sobą.

Opanuj strach w stresującej sytuacji

Pozbądź się czarnych myśli

Decyduj o swoim życiu

Thimon von Berlepsch

Autor:

Thimon von Berlepsch

Thimon Von Berlepsch – jest niemieckim hipnoterapeutą i autorem bestsellerowych poradników. Dzieciństwo spędził w niewielkim rodzinnym zamku, gdzie w wieku 13 lat podczas zabawy na strychu znalazł starą walizkę, w której znajdowały się rekwizyty dawnego maga oraz książkę „Modern Salon Magic” z 1891 roku. Od tego momentu zaczął interesować się współczesną magią i hipnozą.

Młodzieńczą fascynację przekształcił w zawód pełen pasji i chęci niesienia pomocy innymi. Dzieki hipnoterapii uleczył tysiące osób z ich lęków i fobii.

Czytaj dalej
Thimon von Berlepsch

Do dzieła! Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem!

Znajdź równowagę, szczęście i spokój.

Książka