PAWIAN

Rządzi zachowaniami społecznymi i odpowiada za wielkie emocje takie jak strach i złość, radość i ufność. Nie rozumie pojęcia czasu i nie potrafi stosować logiki. Żyje chwilą obecną.

JASZCZURKA

To zwinne zwierzątko kieruje się instynktem i działa automatycznie. Reaguje natychmiast, w ułamku sekundy.

MĄDRA SOWA

Potrafi analizować, myśleć logicznie, racjonalizować, okazywać uczucia i radzić sobie z silnymi emocjami. Ona wie, kiedy powinna zlecieć z gałęzi i przygarnąć JASZCZURKĘ oraz PAWIANA by je ukoić i wyciszyć.

Kate Silverton

Autor:

Kate Silverton

Kate Silverton jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną i mamą dwójki dzieci. Gdy postanawia się w coś zaangażować, nigdy nie robi tego na pół gwizdka. Gdy wzięła udział w telewizyjnym show tanecznym, dotarła prawie do finału. Ale wyzwania macierzyństwa ustawiły poprzeczkę jeszcze wyżej.

Kate długo starała się o potomstwo, a gdy w końcu udało jej się zostać, była zaskoczona, jak wymagającą rolą jest bycie rodzicem. Poradnik dla rodziców napisała po 15 latach fascynacji tematyką parentigową i psychologią, a impuls do realizacji tego projektu dało jej doświadczenie lockdownu. Opublikowany poradnik stał się natychmiastowym bestsellerem Amazona nr 1. Kate chciała napisać książkę, która byłaby niezwykle przystępna i pomocna przez wgląd
w etapy rozwoju dziecięcego mózgu. Kate jest żoną Mike'a, byłego komandosa Royal Marines. Wraz z córką i synem oraz psem mieszkają w Londynie.

https://www.katesilverton.com/

Czytaj dalej
Kate Silverton
Książka

Twoje życie stanie się PROSTSZE i RADOŚNIEJSZE!

Zamów już teraz!

Nie czekaj na premierę!

To klucz do wychowania zdrowych emocjonalnie dzieci

W końcu dowiesz się, co dzieje się w mózgu Twojego dziecka!

Książka