Przeczytaj opinie, zainspiruj się!

Edyta Zając - psycholog, trener, autorka książek i bloga

Gdzieś w głębi Twojej duszy ukrywa się dziecko, które domaga się uwagi. Potrzebuje przygody, inspiracji, spontanicznych decyzji i intensywnych przeżyć, które budzą radość. Chce zabawy i zaangażowania, energii i ekscytacji. Nic prostszego - wystarczy obudzić swoje wewnętrzne Dziecko i dać mu to, czego pragnie. Stefanie Stahl pokazuje jednak, że dbanie o swoje wewnętrzne Dziecko to nie tylko tworzenie miejsca na radość życia. To również dodanie sobie otuchy, ukojenie trudnych emocji i leczenie ran z przeszłości. Wewnętrzne dziecko potrzebuje opiekuńczych skrzydeł.

Agnieszka Krzyżanowska - agnesonthecloud.pl

Temat wewnętrznego dziecka nie jest w psychologii niczym nowym, ale sposób, w jaki ujmuje to autorka ( z życzliwością i empatią), powoduje, że książka jest lekturą wciągającą i okazuje się fascynującą przygodą w głąb własnego „ja”. Jak nasze przekonania i utrwalone wzory z dzieciństwa determinują nasze dorosłe zachowania, jak „zaopiekować się” i zrozumieć nasze wewnętrzne dziecko, aby być świadomym dorosłym – oto główne tematy tej książki.

Natalia Karolak - doświadczona recenzentka, redaktorka

Niewiele poradników jest wartych polecenia po lekturze zaledwie kilku stron – to jest jeden z nich. Już tyle wystarczy, by stwierdzić, że Stefanie Stahl doskonale zna każdego z nas i wie, jak nam pomóc. Odbudowując więź między dorosłym, którym jesteśmy a dzieckiem, którym niegdyś byliśmy, bestsellerowa psychoterapeutka z imponującą wnikliwością dociera do sedna mniejszych i większych problemów, pomaga się z nimi rozprawić i wyrwać je z korzeniami, zapobiegając ich powstawaniu w przyszłości.

Prawie MILION sprzedanych egzemplarzy w samych Niemczech

Prawa do książki sprzedane do 20 krajów!

Gwarancja skuteczności i przystępny język

Stefanie Stahl

Autor:

Stefanie Stahl

Stefanie Stahl – niemiecka psycholożka i terapeutka, autorka poczytnych poradników psychologicznych. Prowadzi seminaria na temat miłości, poczucia własnej wartości oraz lęku przed związkami. Jej książka Odkryj swoje wewnętrzne dziecko stała się światowym bestsellerem – w samych Niemczech sprzedano już prawie milion egzemplarzy.

Czytaj dalej
Stefanie Stahl

Co o książce mówią czytelnicy?

Stefanie Stahl to geniusz!

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

Autorka pomogła mi w tak wielu kwestiach.. Jej metoda i podejście sprawiły, że z łatwością odkryłam w sobie, to zawsze we mnie było, ale nie potrafiłam tego dostrzec. Moje wewnętrzne dziecko czuje się zaopiekowane a ja spokojniejsza i szczęśliwsza.

Czytaj więcej
Basia

Ta książka dotrzymuje słowa!

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
9 / 10

Rzeczywiście znalazłam w niej rozwiązanie (prawie) wszystkich moich problemów. Teraz zupełnie inaczej patrze na reakcje cudze i własne. Ta książka dotyczy każdego i każdy może z nią pracować. Mnie pomogła przełamać stare wzorce,z którymi nie czułam się dobrze.

Czytaj więcej
Ewelina

Każdy moment jest dobry aby zacząć prace nad sobą!

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

Nie ma idealnego dzieciństwa ani idealnych rodziców. Za to, jak dowodzi Stefanie Stahl, jest mnóstwo idealnych momentów, by zacząć od nowa. Z większym zrozumieniem dla siebie i innych.

Czytaj więcej
Anja

Do dzieła! Twoje wewnętrzne dziecko czeka na odkrycie

Znajdź równowagę, szczęście i spokój.

Książka