Ta wyjątkowa książka pozwoli ci:

Dowiedzieć się, jak działa twoje pożądanie i otwarcie wyrażać swoje potrzeby

Dowiesz się, jakie miejsce zajmuje seksualność w twoim życiu i co ukształtowało twoją seksualność. Dostrzeżesz, co sprawia, że czujesz się seksualnie spełniona / spełniony, a co ci w tym przeszkadza.

Urozmaicić swoje życie seksualne

Nauczysz się rozmawiać o fantazjach seksualnych – twoich i partnera / partnerki i dowiesz się, jak wprowadzać fantazje w życie tak, by miały jak największą szansę spełnić twoje oczekiwania.

Lepiej komunikować się z partnerem / partnerką

Zrozumiesz, co stoi na drodze do asertywności w seksie – tobie lub twojemu partnerowi / twojej partnerce. Nauczysz się z zrozumieniem wsłuchiwać w swoje potrzeby i potrzeby partnera/partnerki.

Znajdziesz w niej omówienia 10 ważnych tematów oraz ćwiczenia, pytania i ankiety. Ta wyjątkowa, warsztatowa formuła pomoże ci czerpać z seksu to, czego potrzebujesz.
Agnieszka Szeżyńska

Autor:

Agnieszka Szeżyńska

Certyfikowana coachka intymności, ekspertka w zakresie płci, seksualności, psycholingwistyki i komunikacji, trenerka z piętnastoletnim doświadczeniem.

Współtworzy Instytut Pozytywnej Seksualności w Warszawie. Prowadzi warsztaty edukacji seksualnej dla dorosłych, a w swojej praktyce wykorzystuje elementy terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Pomaga ludziom otworzyć się na seks i czerpać z niego radość, a przez to budować udane relacje. W wolnych chwilach nadrabia zaległości serialowe i realizuje zapędy artystyczne, brudząc się farbami po łokcie.

Czytaj dalej
Agnieszka Szeżyńska

OPINIE O KSIĄŻCE

Niezależnie od tego, czy lubisz seks czy nie, ta książka odmieni twoje życie.

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

Znajdziesz w niej ćwiczenia i informacje niezbędne do zbudowania zdrowych i satysfakcjonujących relacji intymnych.

Czytaj więcej
KAYA SZULCZEWSKA, Ciałopozytyw

Na taką książkę o seksie czekałam!

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

Nie tylko przekazuje wiedzę, ale daje też narzędzia do pracy nad własną seksualnością. Wszystko w duchu sekspozytywności, różnorodności i poszanowania wszystkich opcji.

Czytaj więcej
KATARZYNA KOCZUŁAP, coztymseksem.pl

W zalewie coachingowych poradników o seksie powielających hasła o samoakceptacji i drodze do orgazmu ta książka to perełka.

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

Jest przemyślana, niepowierzchowna, szczera i bardzo pozytywna. Otwiera na komunikację w seksie, budowanie zaufania i bliskości oraz odnajdywanie radości i przyjemności. Polecam!

Czytaj więcej
ALICJA DŁUGOŁĘCKA, pedagożka i edukatorka seksualna

Wyjątkowy seks jest w zasięgu nas wszystkich

Zacznij cieszyć się swoją seksualnością

Książka