Rekrutacja zakończona

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Spędzasz dużo czasu w social mediach? Śledzisz trendy? A do tego lubisz czytać książki? Szukamy WYDAWCY do nowo powstającego imprintu w Krakowie. Jeśli masz otwartą głowę i potrafisz znaleźć merytoryczne treści w mediach społecznościowych – możliwe, że to oferta dla Ciebie. Duże doświadczenie nie jest konieczne. Kluczowe dla nas są kreatywność i zdolności interpersonalne, a bardziej po ludzku: komunikacyjne, oraz umiejętność perspektywicznego patrzenia na branżę wydawniczą.

Zadania:

  • odpowiedzialność za proces budowania planu wydawniczego (szukanie / wymyślanie książek i różnych ich form)
  • • pozyskiwanie nowych autorów i budowanie z nimi relacji na każdym etapie procesu redakcyjnego (podpisanie umowy, czuwanie nad merytoryką, egzekwowanie terminów)
  • monitorowanie trendów i aktualnych tendencji oraz potrzeb społecznych
  • współpraca przy koordynowaniu procesu redakcyjnego

Oczekujemy:

  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, czyli łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu zdrowych oraz profesjonalnych relacji, które będą oparte na zasadzie win-win,
  • zainteresowania tematyką rozwojową, poradnikową i psychologiczną
  • śledzenia trendów w mediach społecznościowych
  • minimalnej wiedzy na temat digital marketingu
  • znajomości zasad edycji i korekty tekstu (edycja i korekta tekstu nie będzie należeć do Twoich zadań, ale musisz lubić i potrafić pracować z tekstem oraz umieć ocenić jego merytoryczność i wartość)
  • kreatywności i zaangażowania
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (B1/B2)

Oferujemy:

  • minimalne wynagrodzenie 4500 PLN brutto – maksymalne zależy od Ciebie
  • ciekawą i rozwojową pracę w wydawnictwie z największym digitalowym zapleczem
  • umowę o pracę lub B2B
  • pracę hybrydową (częściowo zdalnie, a częściowo w biurze na krakowskim Podgórzu)
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych