O książce

Profil: Luc O’Donnell jest znany, bo… nie ma innego wyjścia. Syn gwiazdy rocka i popularnej piosenkarki traktowany jest jak celebryta, choć wolałby święty spokój. Problem: Życie Luca to jeden wielki bałagan, na dodatek stale jest dokumentowane przez rubryki plotkarskie. Gdy podczas imprezy przebrany za królika Luc potyka się i ląduje na chodniku, brukowce natychmiast wykorzystują ten fakt, by zrujnować jego wizerunek. Fundacja ekologiczna, w której chłopak pracuje, może stracić darczyńców. Wyjście z sytuacji: Żeby uratować nadszarpniętą reputację, Luc postanawia związać się z odpowiednim, statecznym partnerem. Poszukiwany: Chłopak na pokaz. Materiał na chłopaka: Oliver Blackwood – wegetarianin, wzięty prawnik z opinią czystą jak świeżo uprana koszula. Komplikacje: Luc i Oliver są singlami, gejami i każdy z nich potrzebuje partnera na pokaz, ale poza tym różnią się jak ogień i woda. Zawierają więc umowę, że będą udawać parę, dopóki zła passa się nie odwróci. Efekt: Sęk w tym, że czasem fałszywe randkowanie może przerodzić się w prawdziwe, a gra pozorów zmienić w głębokie uczucie.
Alexis Hall

Autor:

Alexis Hall

Alexis Hall to gatunek chrząszcza z rodziny plugowatych, występującyna terenie Zjednoczonego Królestwa. Żywi się zgniłymi liśćmi i delicjami. Ostatnio w czerwonej księdze Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody trafił do kategorii „gatunek najmniejszej troski”. Tajemniczy autor powieści science fiction, urban fantasy i romansów LGBTQ+, trzykrotnie nominowany do nagrody Lambda Literary Awards. Pytany o prawdziwą tożsamość, Alexis z brytyjskim akcentem opowiada o upodobaniu do staroświeckich kapeluszy i antycznych filiżanek do herbaty.

Czytaj dalej
Alexis Hall

Czy to fajna książka? Zobacz opinie innych!

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

Wciągnęłam się jak w ciągutkę! Ludzie, idźcie czytać!

Czytaj więcej
Akedeia, Lubimyczytac.pl

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

Wciąga w mgnieniu oka! Przyjemna, urocza i lekka komedia romantyczna.

Czytaj więcej
Karolina

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

Ale to była przyjemna historia!

Czytaj więcej
Natalia

Zamów już dziś!

Jeden z najlepszych queerowych romansów ostatnich lat! Alexis Hall był trzykrotnie nominowany do nagrody Lambda Literary Awards. Powieść "Materiał na chłopaka" znalazła w finale Goodreads Choice Awards 2020.

Książka