Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?

Dopasujesz żywienie do twojego budżetu

To nieprawda, że zdrowe żywienie jest drogie! Autorka przedstawi ci różne opcje żywienia zwierząt - wybierzesz te, które odpowiadają ci pod kątem finansowym i czasowym. Gotowe karmy też są ok, ale trzeba wiedzieć, jak je wybierać.

Dowiesz się, jak odczytywać te zawiłe tabelki na karmie

Autorka w czytelny sposób przedstawi ci schemat wartości odżywczych - dzięki temu będziesz w stanie szybko ocenić czy dana karma nadaje się dla Twojego psa!

Autorka jest cenioną dietetyczką zwierzęcą

Pracuje w lecznicy weteryjaryjnej, gdzie dotychczas pomogła setkom kotów i psów. Pisze artykuły do najważniejszych czasopism branżowych "Dog&Sport" czy "Animal expert".

Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

Autor:

Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

Pracuje w lecznicy dla zwierząt. Jest technikiem weterynarii oraz – a może przede wszystkim − konsultantem dietetycznym, bo pasjonuje się dietetyką psów i kotów.

Zarówno dla chorych, jak i zdrowych zwierząt układa plany żywieniowe m.in. według surowej diety BARF, diety gotowanej, ale także korzystając z karm komercyjnych. Prowadzi szkolenia i wykłady, publikuje artykuły w magazynach branżowych i czasopismach dla opiekunów zwierząt. Założycielka i prezes Zarządu Fundacji Surowe Kotki i Psy popularyzującej zdrowe żywienie psów i kotów, a także bloga surowekotki.pl Prywatnie opiekunka czterech szalonych kotów, miłośniczka literatury fantasy, gier komputerowych, tatuaży i dobrego jedzenia!

Czytaj dalej
Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

Autorka to kobieta-instytucja o ogromnej pasji i miłości do zwierząt.

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

W jej książce znajdziesz praktyczne porady poparte wiedzą naukową. To obowiązkowa lektura dla każdego, kto kocha swojego pupila i chce zadbać o jego zdrowie!

Czytaj więcej
Iza & Patryk Węgierkiewicz, www.qualitytest.pl

Nigdy wcześniej nie czekałam na książkę tak niecierpliwie

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
9 / 10

– nie tylko dlatego, że jest to publikacja cenna merytorycznie, ale przede wszystkim dlatego, że powstała z ogromnej pasji. Pasji, jakiej życzę każdemu z nas.

Czytaj więcej
Magda Firlej-Oliwa, www.weterynarztezczlowiek.pl

Koniecznie sięgnijcie po tę książkę

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
10 / 10

jeśli chcecie w prawidłowy sposób karmić swojego pupila. Dowiecie się, jakie są sposoby żywienia zwierząt, na co zwracać uwagę w składach karm komercyjnych, a także co jest mitem żywieniowym!

Czytaj więcej
Karolina Mazur, www.piesmojamiloscia.pl

Bez ściemy. Z miłością do zwierząt!

Książka