Chłopak, który stracił głowę.
Dane techniczne

oprawa miękka
Liczba stron: 352
MOONDRIVE
Wydanie: pierwsze, 2016
ISBN: 978-83-7515-390-3

Chłopak, który stracił głowę

John Corey Whaley Tłumaczenie: Małgorzata Kafel

Hej!


Poznaj Travisa. Ma 16 lat, superdziewczynę i nieuleczalnego raka. Gdy staje przed wyborem: śmierć lub eksperymentalna operacja, nie zastanawia się długo. Godzi się na to, by od szyi w dół przeszczepiono mu zdrowe ciało. Jest tylko jeden problem – na razie rozwój medycyny nie pozwala na przeprowadzenie tak skomplikowanego zabiegu, dlatego chłopak musi zostać wprowadzony w śpiączkę podobną do hibernacji i czekać. Żegna się więc z bliskimi, bo nie wie, czy i kiedy się z nimi zobaczy.


Budzi się pięć lat później. Ma własną głowę i atrakcyjne, choć obce ciało. Świat z pozoru jest taki sam jak dawniej. Jednak powrót do życia wygląda inaczej, niż Travis to sobie wyobrażał. Jego przyjaciele są już na studiach, rodzice coś przed nim ukrywają, a dziewczyna… Hmm, wygląda na to, że ma narzeczonego. Trudno się dziwić, że chłopak nie ma zamiaru się z tym pogodzić.


W końcu you only live twice.


Brawurowa opowieść o pożegnaniach i wierze w siłę oraz możliwości człowieka. Emocje, które poruszą serce i zamieszają w głowie niejednemu czytelnikowi!
Olga Kowalska, wielkibuk.com

Szkoda, że nikt mnie nie uprzedził, że to taka dobra książka! Może wtedy nie zapomniałabym wysiąść z autobusu. Zaczytałam się. I zakochałam.
Sylwia Czekańska, recenzentkaksiazek.blog.pl

Polecamy

Pineapple Street, Infinity Falling. Zapomnij moje błędy , Tron Upadłych, Złodziej sztuki. Prawdziwa opowieść o pożądaniu piękna i niebezpiecznej obsesji, Westwell. Piękno i chaos, The Idea of You. Na samą myśl o tobie ,