Aktualności

Sprzedana opcja filmowa do książki Łukasza Cieśli i Jakuba Stachowiaka pt. „DZIENNIKARZ, KTÓRY WIEDZIAŁ ZA DUŻO. DLACZEGO JAROSŁAW ZIĘTARA MUSIAŁ ZGINĄĆ?” data dodania: 2.10.2023

Jest nam niezwykle miło poinformować, że została sprzedana opcja filmowa do książki Łukasza Cieśli i Jakuba Stachowiaka pt. „DZIENNIKARZ, KTÓRY WIEDZIAŁ ZA DUŻO. DLACZEGO JAROSŁAW ZIĘTARA MUSIAŁ ZGINĄĆ?”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Otwartego w 2021 roku.

zobacz więcej
Wstrząsający reportaż Tomasza Patory - Fremantle Polska nabyło opcję filmową data dodania: 2.10.2023

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Fremantle Polska nabyło opcję filmową do wstrząsającego reportażu Tomasza Patory pt. „Łowcy skór. Tajemnice zbrodni w łódzkim pogotowiu”, który ukazał się nakładem Wydawnictwa Otwartego w styczniu 2023 roku.

zobacz więcej
Kim jesteśmy? (Prawie) wszystko, co psychologia mówi o nas – o nowej książce Stephanie Stahl data dodania: 13.09.2023

Stefanie Stahl powraca z nową książką Kim jesteśmy? (Prawie) wszystko, co psychologia mówi o nas. Jej bestsellerowe poradniki sprzedały się w nakładzie ponad dwóch milionów egzemplarzy na całym świecie. Dzięki nim setki czytelników udały się na poszukiwania wewnętrznego dziecka, nauczyły się myśleć o sobie dobrze i lepiej poznały swoją psychikę. Tym razem autorka bierze na warsztat mechanizmy stojące za naszymi emocjami i zachowaniem.

zobacz więcej
Cześć, tu HI:STORY data dodania: 1.03.2023

Zastanawiacie się czym jest HI:STORY?
Nowym imprintem Wydawnictwa Otwartego!

zobacz więcej
Zapraszamy Was na (moon)drive przez stare i nowe historie! data dodania: 4.05.2022

Tworzymy społeczność, w której wszyscy mogą dzielić się swoją miłością do czytania, a także czuć się bezpiecznie.

zobacz więcej
SZCZELINY - książki, które zgłębiają rzeczywistość data dodania: 12.08.2022

Świat pełen jest wyrw, załomów, pęknięć – zarówno tych fizycznych, jak i niewidocznych gołym okiem szczelin rzeczywistości. Aby móc docierać do tego, co niepoznane, stworzyliśmy Szczeliny, poświęcony literaturze faktu imprint Wydawnictwa Otwartego.

zobacz więcej