Co jeść, by pozbyć się objawów hashimoto. Przepisy i plany żywieniowe, które pozwolą ci odzyskać kontrolę nad zdrowiem tarczycy
Dane techniczne

oprawa miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 408
Wydanie: pierwsze, 2019
ISBN: 978-83-7515-575-4

Co jeść, by pozbyć się objawów hashimoto

Przepisy i plany żywieniowe, które pozwolą ci odzyskać kontrolę nad zdrowiem tarczycy

Izabella Wentz Tłumaczenie: Agnieszka Sobolewska
W najnowszej książce Izabelli Wentz „Co jeść by pozbyć się objawów Hashimoto” zamieściliśmy polecenie dietetyczki, Pani Pauliny Ihnatowicz, która polecała już poprzednią książkę autorki. Przez niedopatrzenie podpisaliśmy ją ponownie jako założycielkę firmy MedFood, z którą Pani Paulina Ihnatowicz nie jest już związana. Przepraszamy Panią Ihnatowicz za tę pomyłkę. Zostanie ona skorygowana w dodrukach książki.

Autoimmunologiczna choroba tarczycy może być efektem infekcji, niedoboru składników odżywczych i jedzenia żywności wywołującej stany zapalne. Rozwiązaniem jest przekonanie naszego układu odpornościowego, że jesteśmy bezpieczni. W swojej najnowszej książce Izabella Wentz podpowiada, jak to zrobić za pomocą właściwej diety.       

Co jeść, by pozbyć się objawów hashimoto jest przyjaznym przewodnikiem dla osób, które chcą mieć kontrolę nad własnym zdrowiem. Dowiesz się z niej między innymi:

  • jak dobrać strategię odżywiania odpowiednią dla osób chorujących na hashimoto,
  • jak powinna wyglądać dieta w okresie remisji,
  • co wprowadzić do codziennych posiłków, a co wykluczyć.
Książka zawiera też przepisy na zdrowe i proste dania zakorzenione w polskiej tradycji.

Co jeść, by pozbyć się objawów hashimoto jest kolejną książką Izabelli Wentz, cenionego eksperta i autorytetu w dziedzinie eliminowania objawów choroby Hashimoto. Autorka, chorująca od wielu lat na hashimoto, swoją karierę zawodową poświęciła poszukiwaniu skutecznej drogi do remisji. Jej poradnik zawiera wiele wskazówek, przepisów i planów żywieniowych, które wspomogą pacjentów w radzeniu sobie z objawami. Polecam!"

Justyna Salamonowicz-Gustaw, prezes Polskiego Stowarzyszenia Hashimoto, założycielka firmy Kod Równowagi

Polecamy

Westwell. Piękno i chaos, Wizjoner, Początek wszystkiego, Jak to, czego doświadczamy przed narodzinami i w ich trakcie, wpływa na nasze dorosłe życie Oliver objaśnia wszechświat, Kelner w Paryżu. Co ukrywa stolica smaku?, Miło mi się poznać, Gdzie kończy się świat, a zaczynam ja