Jak nie podcinać sobie skrzydeł. O przełamywaniu wewnętrznych oporów i niemarnowaniu własnego potencjału
Dane techniczne

oprawa miękka
Liczba stron: 280
Wydanie: pierwsze, 2022

Jak nie podcinać sobie skrzydeł

O przełamywaniu wewnętrznych oporów i niemarnowaniu własnego potencjału

Michaela Muthig Tłumaczenie: Anna Grysińska

Pewnie wiele razy słyszałaś, że powinnaś słuchać swojego wewnętrznego głosu. Jak się okazuje, nie zawsze jest to prawda!

Wiedz, że w każdym z nas mieszka wewnętrzny sabotażysta, który uniemożliwia nam osiąganie celów. To właśnie ten podstępny drań niszczy twoją karierę, odpowiada za problemy w związku, wywołuje bóle głowy i inne dolegliwości. Często w „atrakcyjnym przebraniu”, zasłaniając się dobrymi intencjami, nie pozwala ci rozwinąć tkwiącego w tobie potencjału.

Koniec z tym!

Ta książka to jasna instrukcja, jak rozpoznać w sobie wewnętrznego sabotażystę, jak obnażyć jego podstępne metody i jak się przed nimi bronić.

Czas raz na zawsze rozprawić się z wewnętrznym sabotażystą i rozwinąć skrzydła!

Doktor Michaela Muthig jest lekarzem specjalistą medycyny ogólnej, medycyny psychosomatycznej i psychoterapii. Szczególnie ceni terapię behawioralną. Pracowała w Szpitalu Uniwersyteckim w Tybindze, a obecnie zajmuje się głównie coachingiem i prowadzi kursy psychologiczne poświęcone tematyce wewnętrznego sabotażu.

Polecamy

Jak odkryć swoje wewnętrzne dziecko. Ćwiczenia, The Spanish Love Deception, Ostatnie dni Władimira P., Wszystkiemu winny książę, Pachan, F.A.C.E. THE CHALLENGE., Jak pokonywać kryzysowe sytuacje