Lokatorka.
Dane techniczne

Liczba stron: 460
Wydanie: pierwsze, 2017
ISBN: 978-83-7515-078-0

Lokatorka

JP Delaney Tłumaczenie: Mariusz Gądek

Emma już nie mieszka przy Folger Street 1, na jej miejsce wprowadza się Jane. Obie lokatorki, obecna i była, są do siebie bardzo podobne: kolor włosów, rysy twarzy, pragnienie rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Ultranowoczesne mieszkanie wymaga dostosowania się do surowych reguł narzuconych przez właściciela, ale wydaje się idealne do porządkowania życiowego chaosu. Kobiety łączy coś jeszcze – enigmatyczna więź z łaścicielem apartamentu. Jednak po pewnym czasie obok pożądania pojawia się niepewność i niepokój.


Co różni Emmę i Jane?
Emma już nie żyje, Jane jeszcze tak.


Doskonały thriller psychologiczny, który podbił listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.
MEDIA W USA

Delaney stawia nas przed moralnymi dylematami prawie na każdej stronie książki. Najlepsze jest to, że żadna z głównych bohaterek nie jest w stanie tych dylematów rozstrzygnąć.
„New York Times”

JP Delaney wie, jak budować napięcie.
„Vanity Fair”

To hit! Nie będziesz mógł odłożyć tej książki! Jest dużo bardziej ekscytująca niż Zaginiona dziewczyna i Dziewczyna z pociągu.
American Booksellers Association

Oficjalnie ogłaszamy, że Lokatorka to najgorętsza dziewczyna tego sezonu.
„Washington Post”

Psychologiczny thriller o dwóch kobietach, których życie odmienia piękny dom. Nic dziwnego, że taką historię chce przenieść na ekran sam Ron Howard.
„Variety”

Precyzja i wdzięk. Delaney bezwzględnie i systematycznie obnaża sekrety głównych bohaterów. Nie spocznie, póki cała brudna prawda o każdym z nich nie wyjdzie na jaw.
„Publisher Weekly”

MEDIA W UK

Niesamowicie wciągający thriller. To będzie najgorętszy tegoroczny tytuł.
„Daily Express”

Spokojnie budowane napięcie i druzgocąca kulminacja. Bardzo inteligentny thriller.
„Daily Mail”


przeczytaj fragment

Polecamy

Pineapple Street, Infinity Falling. Zapomnij moje błędy , Tron Upadłych, Złodziej sztuki. Prawdziwa opowieść o pożądaniu piękna i niebezpiecznej obsesji, Westwell. Piękno i chaos, The Idea of You. Na samą myśl o tobie ,