Olśniewające. Pretty Little Liars 11
Dane techniczne

oprawa miękka
Liczba stron: 320
MOONDRIVE
Wydanie: pierwsze, 2013
ISBN: 978-83-7515-227-2

Olśniewające

Pretty Little Liars 11

Sara Shepard Tłumaczenie: Mateusz Borowski
Poznaj kolejną tajemnicę najmodniejszej serii roku!

„Pretty Little Liars" to historia czterech nastolatek – Arii, Emily, Hanny i Spencer, które zmagają się z tajemnicą z przeszłości. Na podstawie książek powstał również serial, który zdobył rzesze fanek na całym świecie.

W Polsce o popularności tej serii stanowi fakt, iż oficjalny profil tej książki na Facebooku polubiło do tej pory ponad 50.000 fanek i jest to jeden z największych profili książkowych w Polsce.


Emily, Aria, Spencer i Hanna wpadają w panikę, gdy w Rosewood pojawia się Gayle. Ta wpływowa milionerka ma niejeden powód, by się na nich zemścić. Na dodatek tajemniczy nadawca SMS-ów wciąż wysyła niepokojące wiadomości. Czy dziewczyny znajdą sposób, by wyjść cało z opresji?

KAŻDY COŚ UKRYWA…
A.


Kup książkę i dołącz do kilkudziesięciu tysięcy fanek „Pretty Little Liars” na Facebooku: facebook.com/prettylittleliarspolandPolecamy

I po bólu, Nieoczywiste źródła bólu i sposoby na jego przezwyciężenie The American Roommate Experiment, 50 zdań, które ułatwią ci życie, Bez cukru da się żyć, czyli ketoza po mojemu, Łowcy skór. Tajemnice zbrodni w łódzkim pogotowiu, Worowka ,