Sokół.
Dane techniczne

oprawa Miękka
Liczba stron: 544
Wydanie: 1, 2015
ISBN: 978-83-7517-351-4

Sokół

Dominik W. Rettinger
Polski kontrwywiad wojskowy trafia na ślad grupy terrorystycznej przygotowującej zamach na wielką skalę. Terroryści zostają namierzeni, a sytuacja wydaje się opanowana. Do czasu. 

Kilka lat wcześniej pułkownik Karol Siennicki natrafił w Afganistanie na ślad podwójnego agenta. „Sokół”, oficer wywiadu wyszkolony przez PRL-owskie służby, po transformacji ustrojowej zapadł się pod ziemię. Wygląda jednak na to, że nadal działa, a złapanie go jest jedyną szansą na ocalenie setek tysięcy ludzi.

„Sokół” to najlepsza książka sensacyjna od czasów „Nielegalnych” Vincenta V. Severskiego.


Czujesz się bezpiecznie?
Myślisz, że w Polsce nie ma terrorystów?
A jeśli się mylisz?

To świetnie napisana sensacja, która przez ponad 500 stron trzyma czytelnika w napięciu i nie pozwala odłożyć się na półkę!


Dominik W. Rettinger – polski pisarz i scenarzysta. Napisał scenariusze między innymi do serialu „Ekipa” (2007) i filmu „Kamienie na szaniec” (2014). Na swoim koncie ma nominację do nagrody Złota Kaczka za najlepszy scenariusz filmowy – do filmu „1 000 000 $”.
W 2014 roku ukazała się jego powieść „Klasa”. Po rozgłosie, jaki zdobyła, prawa do jej wydania zostały sprzedane do trzech krajów.Premiera 23 września

Polecamy

Brr, Jak zażywać zimnych kąpieli, aby wspierać cały organizm Odejdziesz ze mną?, Coś wyjątkowego! , Jak wyszywać napisy i wzory na wszystkie pory roku Krawcowa z Paryża, Bez oklasków, Dom pełen miłości, Przepisy na cztery pory roku