Swoją drogą.
Dane techniczne

oprawa miękka
Liczba stron: 368
Wydanie: pierwsze, 2014
ISBN: 978-83-7515-288-3

Swoją drogą

Tomek Michniewicz
Historia jak z filmu, która wydarzyła się naprawdę

Zabiorę cię w dowolne miejsce na świecie. Pod jednym warunkiem – decyzję, dokąd chcesz lecieć i po co, musisz podjąć już, w tej chwili.
Ta propozycja dała początek trzem niezwykłym podróżom.

Trzydziestolatek z korporacji uciekający od codziennej rutyny do afrykańskiej dżungli. Młoda kobieta mierząca się ze swoimi największymi obawami w świecie ortodoksyjnego islamu. Dojrzały mężczyzna, który postanawia wreszcie odwiedzić miejsca, o jakich marzył przez czterdzieści lat.
Wyprawy na drugi koniec świata zmuszą całą trójkę do konfrontacji z własnymi lękami, złudzeniami i szansami, które zmarnowali. Kim będą po zakończeniu podróży? Wrócą do starego życia czy pójdą inną drogą?


To jest książka o podróżach i zarazem książka-podróż, którą każdy przeżyje inaczej.Darmowy fragment przed premierą!!!

Czego taksówkarze zazdroszczą podróżnikom?
Jak zachowuje się Azjata, gdy wpada w furię?
Jak Tomek Michniewicz wydostał się z aresztu w Laosie?


Pobierz bezpłatnie fragment najnowszej książki „Tomka Michniewicza” w ramach usługi „pay with a tweet” Oznacza to, że informacja o pobraniu tekstu pojawi się automatycznie na Waszym koncie na Twitterze lub na Facebooku. Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk:

Polecamy

Brr, Jak zażywać zimnych kąpieli, aby wspierać cały organizm Odejdziesz ze mną?, Coś wyjątkowego! , Jak wyszywać napisy i wzory na wszystkie pory roku Krawcowa z Paryża, Bez oklasków, Dom pełen miłości, Przepisy na cztery pory roku