The Idea of You. Na samą myśl o tobie .
Dane techniczne

oprawa miękka
Liczba stron: 440
Wydanie: drugie, 2024
ISBN: 978-83-8135-405-9

The Idea of You. Na samą myśl o tobie

Robinne Lee Tłumaczenie: Agnieszka Walulik
Na samą myśl o tej historii zrobi ci się gorąco...

Solène Marchand jest trzydziestodziewięcioletnią właścicielką galerii sztuki, rozwódką i matką nastoletniej Isabelle. Gdy Isabelle spełnia swoje największe marzenie – idzie na koncert ukochanego zespołu i spotyka się z muzykami – Solène nie spodziewa się, że ta noc odmieni również jej życie. Za kulisami poznaje sławnego Hayesa Campbella, który oszałamia urodą, pewnością siebie i talentem. Jest wszystkim, o czym Solène marzy w najskrytszych fantazjach... I jest od niej dziewiętnaście lat młodszy. Kobieta próbuje mu się oprzeć, ale zwycięża elektryzujące przyciąganie. To szaleństwo, a Hayes sprawia, że warto dać mu się ponieść.
W Nowym Jorku, Buenos Aires, Paryżu, na Lazurowym Wybrzeżu... w świecie blichtru rozwija się ich płomienny romans, a Solène na nowo odkrywa swoją seksualność i zmysłowość. Gdy romans zostaje ujawniony i staje się medialną sensacją, Solène musi zdecydować, czy związek, w którym odnalazła siebie, jest wart tego, by zupełnie się w nim zatracić – choć serce podpowiada jej, że już bezpowrotnie zatraciła się w Hayesie... I ty również to zrobisz. Bo każda kobieta zasługuje na to, by spełniać swoje najskrytsze fantazje.

„Ta książka rzuciła mnie na kolana. Jest niesamowita!”
TAYLOR JENKINS REID, autorka bestsellerów „Siedmiu mężów Evelyn Hugo” oraz „Malibu płonie”


„Robinee Lee pokazuje, jak wygląda sława i jak wpływa na nas wszystkich... Zabawna i soczysta historia miłosna!”
ELIZABETH BANKS, aktorka i producentka filmowa
przeczytaj fragment

Polecamy

Zgorzelisko, Droga samuraja. Jak zasady wojowników uwolnią cię od stresu, lęków i niepokoju, It Ends With Us, Pineapple Street, Infinity Falling. Zapomnij moje błędy , Tron Upadłych,