Wybacz mi, Leonardzie.
Dane techniczne

oprawa miękka
Liczba stron: 408
MOONDRIVE
Wydanie: pierwsze, 2014
ISBN: 978-83-7515-279-1

Wybacz mi, Leonardzie

Matthew Quick Tłumaczenie: Jacek Konieczny

Leonard Peacock kończy osiemnaście lat. Z tej okazji szykuje prezenty dla przyjaciół, goli głowę na łyso i zabiera do szkoły pistolet… Tego dnia zamierza rozliczyć się z przeszłością i dorosłymi, którzy go nie rozumieją. W świecie Leonarda nie ma miejsca na kompromisy, wszystko jest albo czarne, albo białe. Jak w starych filmach z Humphreyem Bogartem... Pif-paf!


„Wybacz mi, Leonardzie" – jedna z trzech powieści młodzieżowych Matthew Quicka – to książka o szukaniu zrozumienia i buncie przeciwko zasadom, którymi kierują się dorośli.


Książka dla wszystkich samotników, wrażliwców, artystów i tych, którzy nie boją się stawiać trudnych pytań. Dla tych, którzy są inni i wiedzą, jak trudno być innym. Książka, która pomaga uwierzyć, że wrażliwych ludzi jest więcej, niż nam się wydaje. Polecam!
Maria Rotkiel, psycholog

Wspaniale było poznać osobę, która zadaje takie same pytania jak ja. Nie jesteś sam, Leo.
Dawid Podsiadło, Curly Heads

Polecamy

Brr, Jak zażywać zimnych kąpieli, aby wspierać cały organizm Odejdziesz ze mną?, Coś wyjątkowego! , Jak wyszywać napisy i wzory na wszystkie pory roku Krawcowa z Paryża, Bez oklasków, Dom pełen miłości, Przepisy na cztery pory roku