Aktualności

Bogactwo, luksus, przystojni mężczyźni i… niebezpieczeństwo

Bogactwo, luksus, przystojni mężczyźni i… niebezpieczeństwo

Data dodania: 9.03.2018

Nastoletni wiek i stawanie u progu pełnoletności to często trudny okres w życiu młodego człowieka. Dla 17-letniej Elli ten czas okazał się niezwykle ciężki. Bez ojca i po śmierci matki sama musi zadbać o siebie, nie mając znikąd pomocy. Za
wszelką cenę nie chce trafić do rodziny zastępczej, choć wydaje się to nieuchronne. Nie ma bowiem pieniędzy i nie skończyła jeszcze szkoły. Decyduje się więc na radykalny krok – postanawia podjąć pracę jako… striptizerka.
Dylematy moralne, wyrzuty sumienia i skrępowanie schodzą na dalszy plan, gdy liczy się to, aby przetrwać kolejny dzień.


Nagle zjawia się Callum Royal. Mężczyzna podaje się za jej opiekuna prawnego. Jest człowiekiem zamożnym, więc kwestie bytowe przestałaby jej dotyczyć. Jednak Ella podejrzewa poważne kłopoty, dlatego postanawia uciec, porzucając nawet szkołę. Nie wie, że jej opiekun i tak ją znajdzie.


Gdy trafia do pałacu Royalów, przepych i bogactwo odbiera jej mowę – z jednej strony ją zachwyca, ale z drugiej wywołuje poczucie niepokoju. Ella jest pewna, że nie pasuje do tego miejsca.


„To nigdy nie będzie mój dom. Nie pasuję do takiego przepychu, pasuję do nędzy. To nędzę
znam. Z nią czuję się pewnie, bo bieda nie próbuje cię omamić. Nie jest pięknie opakowana. Jest, czym jest. A ten dom to iluzja. Piękna błyskotka, sen, który Callum próbuje mi wcisnąć – w rzeczywistości równie trwały co papier. Na tym świecie żaden blask nie jest wieczny”.


W swoim przekonaniu utwierdza ją pierwsze spotkanie z synami Calluma: Reedem, Eastonem, Sawyerem i Sebastianem. Młodzi mężczyźni traktują ją niechętnie. Nie znając zamiarów swojego ojca wobec dziewczyny, są do niej wrogo nastawieni.


Dopiero później sytuacja się zmienia, ale… czy na lepsze? Jakie tajemnice skrywa rodzina Royalów i jak zakończy się zauroczenie Elli Reedem?


„Przyciąga mnie mocniej do siebie, ale co dziwne, jego ręce już wędrują po moim ciele.
Splatam dłonie na jego karku i zastanawiam się, w jaką grę teraz gramy”.

Premiera książki już 14 marca wink


Kliknij i kup swój egzemplarz lub dowiedz się więcej!