Aktualności

Zapraszamy Was na (moon)drive przez stare i nowe historie!

Zapraszamy Was na (moon)drive przez stare i nowe historie!

Data dodania: 4.05.2022

Cześć, tu (moon)team, czyli dziewczyny z zespołu wydawnictwa Moondrive!

Naszą misją jest wydawanie najlepszych książek dla młodzieży i młodych dorosłych w Polsce. Po kilku latach nieobecności na rynku wracamy ze zdwojoną energią i obiecujemy, że zostaniemy na dłużej.

Nasza siła to nie tylko kreatywność i optymizm, ale także determinacja. Z radością przyjmujemy każde wyzwanie, bo wierzymy, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko obok stoją właściwe i inspirujące osoby. 


W skład naszego księżycowego zespołu wchodzą:

Magda – to ona sprawuje pieczę nad promocją. Tworzy strategie, rozplanowuje budżet, zajmuje się patronatami, zleca kolejne zadania… Słowem: czuwa nad wszystkim. W wolnych chwilach spełnia się jako fotomodelka.

Natalia – nasza wspaniała redaktorka, która z zapałem wyszukuje za granicą największe perełki i pilnuje, by na poziomie słowa każda historia była przygotowana na tip-top. Kolekcjonuje wyjątkowe zagraniczne wydania książek.

Aga – zajmuje się grafiką. Kojarzycie słodkie zakładki lub mieniący się lakier w najmniej spodziewanych miejscach na okładkach moondrive’owych książek? To jej sprawka! Gdy nie czaruje kolorami, szyje ubrania i słucha Taylor Swift.

Julka i Patrycja – są z Wami w stałym kontakcie na Instagramie oraz Tik Toku. To one tworzą magiczne zdjęcia, grafiki i filmiki. Są też prawdziwymi kopalniami pomysłów, jeśli chodzi o wszelkie akcje oraz… książkarami – tak jak Wy. Koniecznie wpadnijcie na ich bookstagramy.


Chcemy stworzyć społeczność, w której wszyscy będą mogli dzielić się swoją miłością do czytania, a także czuć się bezpiecznie. Dlatego nasze książki opatrujemy informacją o ograniczeniach wiekowych. Wychodzimy Wam naprzeciw (dosłownie!) podczas (moon)walków, na obozach, lodowiskach, w bibliotekach i wszędzie tam, gdzie się nas nie spodziewacie. Znajdziesz nas na Facebooku, Instagramie, Tik Toku, Twitterze i Spotify pod nazwą moondrive.books. Już dzisiaj dołącz do naszej cudownej społeczności!