Ogród małych kroków.
Dane techniczne

Liczba stron: 368
Wydanie: pierwsze, 2017
ISBN: 978-83-7515-444-3

Ogród małych kroków

Abbi Waxman Tłumaczenie: Martyna Tomczak

Minęły trzy lata, odkąd Lily w wypadku straciła męża. Udaje jej się normalnie funkcjonować, nawet odnosi sukcesy jako ilustratorka w wydawnictwie, jednak wciąż bardzo tęskni za ukochanym. Jak ognia unika nawiązywania nowych znajomości, a czas wolny spędza w towarzystwie córek i rozrywkowej siostry. Dlatego gdy w ramach przygotowań do nowego projektu firma wysyła ją na kurs ogrodnictwa, Lily zabiera rodzinę ze sobą. Dziewczyny świetnie się bawią, a jej udaje się na kilka chwil zapomnieć o tęsknocie.


Szybko okazuje się, że sadzenie roślin i pielenie grządek to nie tylko przyjemne hobby, ale też okazja, by spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i skonfrontować się z niewygodną prawdą o sobie samej.Piękna historia,
która doprowadziła mnie do łez,
a chwilę potem do śmiechu.
Uwielbiam tę książkę!
DOROTA GARDIAS

Przeczytałam powieść od deski do deski, zarwałam noc i jeśli to nie będzie bestseller... to stracę wiarę we wszystko. Jestem totalnie zakochana!
Dawno się tak nie uśmiałam. Aż się prosi o adaptację filmową.
MAŁGORZATA TINC
biblioteczka-lady-margot.blogspot.com


Ciepła i zabawna opowieść o radzeniu sobie z żałobą i układaniu życia na nowo.
Jestem pewna, że zakochasz się w tej historii i zapragniesz założyć ogródek!
MARTA KORYTKOWSKA
bibliofilembyc.pl


To pełna miłości, humoru i optymizmu opowieść o kobiecej wytrwałości w obliczu rodzinnej tragedii. Niezwykła historia Lili uczy, jak spojrzeć na swoje życie, by dostrzec to, co najcenniejsze.
KAROLINA SKOCZYLAS
jestemkobieta.com


przeczytaj fragment

Polecamy

Westwell. Piękno i chaos, Wizjoner, Początek wszystkiego, Jak to, czego doświadczamy przed narodzinami i w ich trakcie, wpływa na nasze dorosłe życie Oliver objaśnia wszechświat, Kelner w Paryżu. Co ukrywa stolica smaku?, Miło mi się poznać, Gdzie kończy się świat, a zaczynam ja