Ogród małych kroków.
Dane techniczne

Liczba stron: 368
Wydanie: pierwsze, 2017
ISBN: 978-83-7515-444-3

Ogród małych kroków

Abbi Waxman Tłumaczenie: Martyna Tomczak

Minęły trzy lata, odkąd Lily w wypadku straciła męża. Udaje jej się normalnie funkcjonować, nawet odnosi sukcesy jako ilustratorka w wydawnictwie, jednak wciąż bardzo tęskni za ukochanym. Jak ognia unika nawiązywania nowych znajomości, a czas wolny spędza w towarzystwie córek i rozrywkowej siostry. Dlatego gdy w ramach przygotowań do nowego projektu firma wysyła ją na kurs ogrodnictwa, Lily zabiera rodzinę ze sobą. Dziewczyny świetnie się bawią, a jej udaje się na kilka chwil zapomnieć o tęsknocie.


Szybko okazuje się, że sadzenie roślin i pielenie grządek to nie tylko przyjemne hobby, ale też okazja, by spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i skonfrontować się z niewygodną prawdą o sobie samej.Piękna historia,
która doprowadziła mnie do łez,
a chwilę potem do śmiechu.
Uwielbiam tę książkę!
DOROTA GARDIAS

Przeczytałam powieść od deski do deski, zarwałam noc i jeśli to nie będzie bestseller... to stracę wiarę we wszystko. Jestem totalnie zakochana!
Dawno się tak nie uśmiałam. Aż się prosi o adaptację filmową.
MAŁGORZATA TINC
biblioteczka-lady-margot.blogspot.com


Ciepła i zabawna opowieść o radzeniu sobie z żałobą i układaniu życia na nowo.
Jestem pewna, że zakochasz się w tej historii i zapragniesz założyć ogródek!
MARTA KORYTKOWSKA
bibliofilembyc.pl


To pełna miłości, humoru i optymizmu opowieść o kobiecej wytrwałości w obliczu rodzinnej tragedii. Niezwykła historia Lili uczy, jak spojrzeć na swoje życie, by dostrzec to, co najcenniejsze.
KAROLINA SKOCZYLAS
jestemkobieta.com


przeczytaj fragment

Polecamy

Brr, Jak zażywać zimnych kąpieli, aby wspierać cały organizm Odejdziesz ze mną?, Coś wyjątkowego! , Jak wyszywać napisy i wzory na wszystkie pory roku Krawcowa z Paryża, Bez oklasków, Dom pełen miłości, Przepisy na cztery pory roku