Sweetbitter.
Dane techniczne

oprawa miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
Wydanie: pierwsze, 2019

Sweetbitter

Stephanie Danler Tłumaczenie: Agnieszka Walulik

Ta książka będzie smakiem, którego nie zapomnisz.

Wyobraź sobie, że tak jak Tess masz dwadzieścia dwa lata i właśnie zamieszkałaś w Nowym Jorku. Dostałaś pracę w jednej z renomowanych restauracji. I zaczynasz wyjątkową, pobudzającą wszystkie zmysły lekcję życia…

Najlepsze wina, ostrygi i koka. Mięsiste figi i trufle. Słodycz miłości i pożądania. Gorycz porażki i poniżenia. Wyrafinowany smak i żądza.

Ta powieść pozostawi cię bez tchu, ale zaostrzy twój apetyt…


Świetna robota... Wspaniale napisana książka... Danler jest znakomita, a Sweetbitter to Kitchen Confidential na miarę naszych czasów.

Dwight Garner, „The New York Times”


Inteligentna, smakowita... Gorąca książka naładowana zmysłowością.

"The Washington Post"


Ten debiut to kwintesencja opowieści o dorastaniu, do tego osadzona w niezwykłym mieście, w którym nie ma miejsca na wyrzuty sumienia.

"Publishers Weekly"


Smakowity i inteligentny debiut Danler to tak naprawdę historia miłości rozgrywająca się w uzależniającym świecie restauracji.

"People Magazine"
Sweetbitter to debiutancka powieść autorki. Pisząc ją, czerpała z doświadczeń zdobytych podczas pracy jako kelnerka.Książka odniosła ogromny sukces w USA, a na jej podstawie nakręcono serial telewizyjny, którego Stephani jest twórcą, scenarzystką i producentką.


Zamów już teraz

i zacznij wyjątkową, pobudzającą wszystkie zmysły lekcję życia…

przeczytaj fragment

Polecamy

I po bólu, Nieoczywiste źródła bólu i sposoby na jego przezwyciężenie Kogo widzisz w lustrze? , Jak się uwolnić od krzywdzących przekonań Nie odkryjesz prawdy, Utracona, Szlak Wisły. 1200 km pieszej przygody, Verity. Coraz większy mrok,