W spojrzeniu wroga .
Dane techniczne

Liczba stron: 352
MOONDRIVE
Wydanie: pierwsze, 2017
ISBN: 978-83-7515-059-9

  • Cena detal.
    34,90 zł

W spojrzeniu wroga

Amie Kaufman Meagan Spooner Tłumaczenie: Martyna Tomczak
Skoro nasze życie i tak zaraz się skończy – jeśli jutrzejszy dzień przyniesie wojnę, śmierć i chaos – to ta prawda, która właśnie się wydarzyła, jest wszystkim, co mam.

Kapitan Lee jest piękna i odważna. Dowodzi oddziałami wysłanymi na planetę Avon, które mają stłumić wywołany działaniami wielkich korporacji bunt mieszkańców. W zamian za ciężką pracę obiecano im lepsze życie, ale słowa nie dotrzymano. Lee musi być silna i bezwzględna, ma także osobiste powody, by nienawidzić rebeliantów.
Flynn ma bunt we krwi. Jego siostra zginęła w powstaniu przeciwko korporacjom. Udaje mu się uwięzić Lee, jednak gdy jego towarzysze chcą ją zabić, Flynn niespodziewanie podejmuje decyzję, która zmienia jego życie na zawsze.

Czy pragnienie miłości okaże się silniejsze od żądzy zemsty?


  


Oto druga część trylogii Starbound:
TRZY ŚWIATY
TRZY HISTORIE MIŁOSNE
JEDEN WRÓG

Polecamy

Złodziej sztuki. Prawdziwa opowieść o pożądaniu piękna i niebezpiecznej obsesji, Westwell. Piękno i chaos, The Idea of You. Na samą myśl o tobie , Przemiana. Podróż do siły i wolności, Wizjoner, Początek wszystkiego, Jak to, czego doświadczamy przed narodzinami i w ich trakcie, wpływa na nasze dorosłe życie