Aktualności

Podcast „Zakłamane jedzenie” dr Hanny Stolińskiej data dodania: 12.08.2020

Cześć, tu Hania Stolińska! Podcast „Zakłamane jedzenie” to seria 10 krótkich odcinków, w których poruszam tematy z mojej książki pt. „Zakłamane jedzenie. Obalamy mity zdrowego odżywiania”. Przekonaj się, ile naprawdę wiesz o zdrowym jedzeniu, i zacznij świadomie dokonywać właściwych wyborów. Pora dowiedzieć się, jak wygląda prawda o dietach jedzeniu!

zobacz więcej
#OtwartyBlog: Problemy społeczne, świadome życie, praca nad sobą – co interesuje współczesnego czytelnika? data dodania: 5.08.2020

Jakie tematy intrygują współczesnego czytelnika? Czy interesują go problemy społeczne, nauka świadomego życia i praca nad sobą? A może traktuje książki głównie jako rozrywkę i nie szuka w nich edukacji? To pytanie, na które odpowiedzieć próbują wszyscy wydawcy, a następnie dostosować swoją ofertę do ich potrzeb. Często jednak okazuje się to niesamowicie trudne. W końcu każdy z nas jest inny i ma inne cele czytelnicze. Przeczytajcie tekst Elizy Kaczor o książkach, które zwróciły jej uwagę.

zobacz więcej
Jak wakacje, to tylko z książką! data dodania: 16.07.2020

Wakacje to bez wątpienia czas resetu i odpoczynku potrzebny każdemu z nas. Często jednak zanim trafimy do naszego wakacyjnego celu, musimy pokonać w trasie kilka, a czasem i kilkanaście godzin. Jak wykorzystać ten czas? Oczywiście na czytanie - w końcu jak wakacje, to tylko z książką! :) Poznajcie nasze propozycje na wakacyjne lektury.

zobacz więcej
#OtwartyBlog: Czy wiesz, że od zdrowego życia dzielą cię zaledwie... 4 filary? data dodania: 24.06.2020

Co rusz pojawiają się nowe sposoby na uzyskanie zdrowia oraz pięknej i szczupłej sylwetki. Sklepowe półki uginają się od suplementów na energię, dobry sen czy lepszy metabolizm. A może droga ku zdrowiu jest znacznie prostsza niż nam się wydaje? Może naprawdę wystarczy zadbać o tzw. 4 filary? Przeczytajcie tekst Ani z profilu @annkuczyta

zobacz więcej
#OtwartyBlog: Jak dobrze żyć i nie zwariować? Poznaj... książki ratunkowe! data dodania: 24.06.2020

Czy w dzisiejszych czasach żyje się trudniej? Jeśli jesteś człowiekiem wrażliwym - z pewnością tak. Stereotypy, wymagania, ideały wyglądu i zachowania. To wszystko powoduje presję i dyskomfort psychiczny wśród wielu z nas. Czy jest na to remedium poza terapią? Z pomocą przychodzi... wartościowa literatura pomaga zrozumieć pewne mechanizmy, które dadzą nam szansę na nowy początek. Na lepsze życie. Na prawdziwość. Przeczytajcie tekst Elizy Kaczor.

zobacz więcej
#OTWARTYBLOG: CZY PRAWDZIWA MIŁOŚĆ PRZETRWA WSZYSTKO? data dodania: 17.06.2020

Mówi się, że prawdziwa miłość przychodzi tylko raz i jest w stanie pokonać każdą przeszkodę. Nie straszne są jej pomówienia, złe intencje innych oraz odległość. Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać nawet najcięższy czas. Nie boi się latających łusek wyskakujących z pistoletów, huku bomb ani najgorszych wrogów. Czy to prawda? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć instagramerka Anna Fuhrmann na podstawie serii „Wojna i miłość”.

zobacz więcej
#OtwartyBlog: Fenomen − na podstawie cyklu Diany Brzezińskiej data dodania: 1.06.2020

Co czytelnicy myślą o naszych książkach? Jakie mają przemyślenia po ich lekturze? W tym celu powstał cykl #OtwartyBlog! Chcesz, abyśmy opublikowali Twój tekst? Napisz na adres: [email protected] i przyślij swoją propozycję!

zobacz więcej
BITWA OKŁADEK! WYBIERZ Z NAMI NAJLEPSZĄ OKŁADKĘ LUTOWYCH TYTUŁÓW data dodania: 24.04.2020

Trochę spóźnieni, ale głosujemy! Na pewno już nie raz mówiliśmy jak ważne jest zdanie naszych czytelników - także w kwestii okładek. Czas na zaległe głosowanie na najlepszą okładkę lutego :) Wybierz najlepszą okładkę z naszych lutowych nowości.

zobacz więcej
BITWA OKŁADEK! WYBIERZ Z NAMI NAJLEPSZĄ OKŁADKĘ MARCOWYCH TYTUŁÓW data dodania: 24.04.2020

Kiedy ta wiosna minęła?! Tyle się działo! Wydaliśmy też trochę książek. Która z okładek najbardziej przypadła Wam do gustu? Czas na głosowanie na najlepszą okładkę marcowych tytułów :) Wybierz ją z nami!

zobacz więcej
4 filary zdrowego życia – czyli o diable, który tkwi w szczegółach. Czy naprawdę dbamy o swoje zdrowie? data dodania: 9.03.2020

Jaki jest sekret zdrowego trybu życia? Jak zastąpić złe nawyki tymi dobrymi? Jak zmniejszyć podatność na choroby? Doktor Rangan Chatterjee służy pomocą i podpowiada na jakich czterech filarach oprzeć swoje życie, aby krok po kroku stać się zdrowszym i szczęśliwszym.

zobacz więcej
Bitwa okładek! Wybierz z nami najlepszą okładkę styczniowych tytułów data dodania: 25.02.2020

Bez Was nie ma nas - to oczywiste. Właśnie dlatego tak ważne jest zdanie naszych czytelników. Nie tylko, jeśli chodzi o treść i walory literackie książek. Dbamy też o okładki! Ruszamy więc z comiesięcznym głosowaniem na najlepszą okładkę miesiąca :) Wybierz najlepszą okładkę z naszych styczniowych nowości.

zobacz więcej
Wywiad z Agnieszką Szeżyńską, autorką książki „Warsztaty intymności” data dodania: 6.02.2020

Kim jest coach intymności? Skąd pomysł na napisanie książki? Po co nam seks? Na te i więcej pytań odpowiada Agnieszka Szeżyńska w rozmowie z Martą Cziomer. Kliknij i przeczytaj wywiad.

zobacz więcej